BİZDEN HABERLER

Bu gece TRT TÜRK kanalı Dijital Bakış programındayız.

trt-turk-kanali-570

Bu gece TRT TÜRK kanalı Dijital Bakış programında canlı yayındayız. 'Sosyal Medya' konusunu konuşacağız. Önemli konuların ele alınacağı program saat 23.30'da. İzlemenizi öneririz.

DETAY......

TRT Haber Haber Tadında Programındayız

trt-haber-haber-tadinda-programi-563

21 Şubat 2014 Cumartesi sabah saat 10 - 11.0 saatleri arasında TRT Haber Kanalında Özge Uzun'la Haber Tadında Programındayım. Son zamanlarda dikkat çekici şekilde artan Kadına Şiddet konusunu konuşağız. Biize ne oldu, nasıl bu duruma geldik sorularına yanıtlar vereceğiz. 

DETAY......

Prematüre Annelerle CNR Fuar Merkezinde Söyleşi

yesilkoy-cnr-fuari-etkinligi-532

15-18 Ocak tarihleri arasında İstanbul Yeşilköy CNR Fuar Merkezinde Uluslararası Anne-Bebek-Çocuk Ürünleri Fuarı var. 18 ocak Pazar günü saat14:00 ile 15:00 arasında Prematüre Anneleri ile buluşuyoruz. Annelerin sorunları ve çocuk bakımı hakkında merak ettiğiniz tüm soruları cevaplayacak ve karşılıklı sohbet edip bilgi alış-verişinde bulunacağız. Tüm ikiz ve üçüz prematüre anneleri bekliyoruz.

 

DETAY......

SOMA TRAVMASIYLA BAŞA ÇIKMAK

travmaya-mudahale-etmek-482

Serap Duygulu'nun Soma Kazasından sonra yakınlarını kaybedenlere nasıl yardımcı olunması gerektiğine dair yazdığı yeni yazısı Hürriyet Aile'deki köşesinde yayınlandı. . Soma'da yaşanan felaketin psikolojik boyutlarını ve travmaya nasıl müdahale edileceği konusundaki ipuçlarını okumak için 

DETAY......

GÜLÜMSETEN TURNE-YOL ARKADAŞIMSIN

gulumseten-turne-yol-arkadasimsin-463

Serap Duygulu Gülümseten Turne ile MS hastalarına yol arkadaşı olmak için çıktığı 14 ili kapsayan Türkiye Turnesinde, 23 Mayıs Cuma Kocaeli-Sabancı Kültür Merkezi'nde, 25 Mayıs Pazar İstanbul-Hilton Convention Center'da  MS hastaları ve hasta yakınlarıyla bir araya gelecek. 

DETAY......

STRESİNE SAHİP ÇIK-SERAP DUYGULU İLK KİTABININ 2. İMZA GÜNÜNDE (BURSA)

bursa-469
15-23 Mart tarihlerinde Bursa Kitap Fuarı'nda da okurlarıyla buluşacak olan Duygulu'nun 2. imza günü de Bursa Kitap Fuarında gerçekleştirilecek. Bütün okurlarımızı imza gününe davet ediyoruz.

9 Mart 2014'te Yeşilköy CNR Kitap Fuarı'nda düzenlenen ilk imza gününde okurlarıyla buluşan Serap Duygulu, çok ilgi gören ilk kitabını imzalamıştı.

DETAY......

STRESİNE SAHİP ÇIK-SERAP DUYGULU İLK KİTABININ İMZA GÜNÜNDE (CNR)

stresine-sahip-cik-kitabi-imza-gunu-455
Serap Duygulu'nun ilk kitabı olan 'STRESİNE SAHİP ÇIK' Mart 2014 tarihinde yayınlandı. 9 Mart 2014 Pazar günü Yeşilköy CNR Kitap Fuarı'nda düzenlenen imza gününde okurlarıyla buluşan Serap Duygulu, çok ilgi gören ilk kitabını imzaladı. 

DETAY......

STRESİNE SAHİP ÇIK

stresine-sahip-cik-466
Yaşam ve İletişim Uzmanı Psikolog Serap Duygulu'nun 'STRESİNE SAHİP ÇIK' isimli kitabının imza günü Yeşilköy CNR Kitap fuarında 9. Mart 2014 Pazar saat 14.00-16.00 arasında gerçekleştirilecektir. Okuyucu ve üyelerimizi Hayat Yayınları standındaki imza gününe bekliyoruz.

DETAY......

MAKALELER
MAKALELER

Çocuk&Ergen, Yetişkin, Aile, Eğitim, Anne&Baba ... konulu makaleler.

VİDEOLAR
VİDEOLAR

Video arşivi, TV programları...

FOTOĞRAF GALERİSİ
FOTOĞRAF GALERİSİ

Sunum, seminer, söyleşi, eğitim çalışmalarımıza ait fotoğraflar.

BİZDEN HABERLER
BİZDEN HABERLER

Ne zaman neredeyiz? Bizi bu köşeden takip edebilirsiniz?

BASINDA BİZ
BASINDA BİZ

Bizimle ilgili basında yer alan haber, makale ve görseller...

 
 
 
 

Copyright © 2018 SERAP DUYGULU. Tüm hakları saklıdır. AVİNGA | XML