GEZDİM GÖRDÜM

Günlük hayat içinde o kadar çok şey yaşıyor, o kadar çok insanla tanışıyoruz ki. Elbette paylaşımlarımız da oluyor. Bütün bunları, gördüklerimi, yaşadıklarımı ve duyurmak istediklerimi paylaşacağım alan burası olacak. Bundan böyle beğendiklerim, eleştirdiklerim, önerdiklerim ve aman uzak durun dediğim ne varsa bu kategoriden okuyabilirsiniz. Değerlendirmemi istediğiniz yerler veya konular olursa da mesajlarınızı bekliyorum. Birlikte yol alalım istiyorum.
Sevgiyle kalın:)

TATİL PLANLARIMIZ VE İĞNEADA

igneada-resort-oteli-492
Yaz tatili denilince bir çoğumuzun başına gelen şeydir: Her sene ‘acaba nereye gitsek?’ sorularıyla boğuşulur, gezi rehberleri açılır, eş dosta sorulur ya da yıllardır gidile gidile artık her santimetre karesi ezberlenmiş mekanlar tercih edilir.

DETAY......

SAHNE BEŞİKTAŞ’TA MUHTEŞEM BİR OYUN: ASPAVA

sahne-besiktas-aspava-441
Kimseyi aşağılamadan, kimseyle alay edilmeden, kimsenin özel hayatına girilmeden, kırıp incitmeden bu kadar komik olunabilir mi? Olunabilirmiş. Oyunun başından sonuna kadar gülmekten gözlerimizden yaş geldi, bir sonraki espriyi kaçırdığımız anlar oldu. 

DETAY......

JAPONLARLA TATİL

japonlarla-tatil-350
Müthiş bencilleşmiş bir toplum olmuşuz.Sadece kendi mutluluğunun üzerine bir hayat kurmaya çalışan bizler,yaşadığımız toplumun tüm bireyleriyle uyum içinde bir mutluluk yaratamazsak,bireysel olarak da mutlu olmamızın mümkün olmayacağını unutmuşuz mesela.

DETAY......

MAKALELER
MAKALELER

Çocuk&Ergen, Yetişkin, Aile, Eğitim, Anne&Baba ... konulu makaleler.

VİDEOLAR
VİDEOLAR

Video arşivi, TV programları...

FOTOĞRAF GALERİSİ
FOTOĞRAF GALERİSİ

Sunum, seminer, söyleşi, eğitim çalışmalarımıza ait fotoğraflar.

BİZDEN HABERLER
BİZDEN HABERLER

Ne zaman neredeyiz? Bizi bu köşeden takip edebilirsiniz?

BASINDA BİZ
BASINDA BİZ

Bizimle ilgili basında yer alan haber, makale ve görseller...

 
 
 
 

Copyright © 2019 SERAP DUYGULU. Tüm hakları saklıdır. AVİNGA | XML